تک سانترال

ما مدعی نیستم که اولین  یا بهترینیم ، ما مدعی هستیم تلاش میکنیم بهترین باشیم.

مجموعه تک سانترال از اوایل سال 1385 در زمینه ارائه محصولات نوین مخابراتی و ارائه خدمات و راهکارهای نوین و بروز در زمینه سیستم های ارتباطی مخابراتی کار خود را شروع نموده ؛

ما سعی نمودیم در این مدت نسبت به ارتقاء دانش فنی و آکادامیک خود ، در زمینه انواع برند های سازنده دستگاه های سانترال که در بازار ایران فعالیت و نمایندگی معتبر دارند اقدام نماییم .

از این رو با افتخار اعلام می داریم کارشناسان ما می توانند بهترین مشاوره را با توجه به نیاز های شما دوستان عزیز فارق از تعصب به برند و یا مدل خاصی ارائه و صرفا با تکیه به نیازهای شما بهترین برند را معرفی نمایند .

همچنین تیم سخت افزاری این مجموعه توانسته با تعمییر انواع برد و گوشی تلفن سانترال ما را در خدمات رسانی بهتر یاری نمایید .

 

ما همواره در کنار شما هستیم

 گام اول

 

انتخاب هوشمندانه

اولین قدم انتخاب بهترین دستگاه با توجه به نیاز های شما اعم از تعداد داخلی های آنالوگ و داخلی های دیجیتال ، شهری های آنالوگ و ترانک های دیجیتال ( SIP TRUNK , E1 ) داخلی های IP  گوشی های IP و یا داخلی روی موبایل ، ارتباط بین چند نقطه ( ارتباط داخلی بین چند دفتر ) ،  منشی تلفنی چند سطحی ، صندوق صوتی ، صف انتظار ، نظرسنجی و ……

با توجه به تمامی مسائل یاد شده در بالا و خیلی از موارد دیگر شما نیازمند این هستید که با یک متخصص در این رابطه مشورت نمایید . متخصصین  ما در کنار شما هستند تا شما را در انتخاب بهترین برند و مدل و ظرفیت یاری نمایند .

 

گام دوم

اجراء و نصب

پس از انتخاب برند و مدل دستگاه سانترال نوبت به نصب و راه اندازی و تحقق بخشیدن آنچه در نظر و فکر شما است می رسد .

شاید در جایی در بین همکارانتان مواردی را مشاهده نموده اید که می خواهید در مجموعه خود عملی نمایید .

متخصصین ما در کنار شما هستند تا به تمامی آنچه که شما برایش هزینه کرده اید جامه عمل بپوشانند و شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری نمایند .

البته ایجاد بستر سیمی یا وایرلس یا رادیویی و …..  نیز از نیاز های ضروری هر مجموعه ای می باشد .

خوشبختانه تیم اجرایی پسیو ما با بکارگیری ابزارهای اندازه گیری و اجرایی دقیق خود بهترین تلاش خود را در جهت ایجاد مناسب ترین بستر می نمایند تا نه تنها نیاز امروز شما مرتفع گردد بلکه در سالیان آینده نیز مانعی در ، گسترش و توسعه کسب کار شما ایجاد نشود و براحتی و بدون پرداخت هزینه های اضافی ( بعضا دوباره کاری ) با خیال راحت اهداف شما محقق گردد .

گام سوم

پشتیبانی و خدمات

پس از خرید و اجراء نوبت به خدمات می رسد .

قالبا پس از اتمام یک پروژه حدودا مدتی بین یک هفته تا یک ماه زمان لازم است تا مدیران و پرسنل مجموعه پس از کار با سیستم نصب شده به خواسته ها و نیاز های خود پی ببرند و گهگاه سوالاتی در ذهن آنان شکل می گیرد .

متخصصین ما در تمام این مدت در کنار شما عزیزان هستند تا پاسخگو نیاز های شما باشند.

جابجایی و برنامه ریزی

یکی از موارد درخواستی مشتریان عزیز جابجایی شماره داخلی  و یا درخواست تغییر محدودیت مکالمه ، زنگ خور خطوط شهری و یا حق استفاده از خطوط شهری و …… می باشد .

حال چه شما دستگاه سانترال خود را از ما تهیه کرده باشید چه از همکاران ما ، متخصصین ما در کنار شما هستند و خدمت رساندن به شما افتخار ماست .

مهارت های تیم ما

دستگاه سانترال پاناسونیک

دستگاه سانترال هایبرکس GDS

راه اندازی سرویس VOIP ویپ روتر سیسکو

راه اندازی سرویس VOIP ویپ ، نرم افزار های متن باز ( استریکس بیس ) گرند استریم ، یاستار ، الستیکس ، ایزابل و ...

راه اندازی سرویس های روتر برد میکروتیک

انواع دستگاه های سانترال ( ماتریکس ، کارا ، آوا ،NEC ، زیمنس و ... )

دوربین های مدار بسته ( آنالوگ ، AHD ، دیجیتال ، IP )

افتخارات ما

بازگشت به بالا